ایمیل : info@dorsaplusprofile.com
شماره تماس : 09122012776

محصولات

خانه    محصولات
پروفیل های نرمال لولایی

پروفیل های نرمال لولایی

مشاهده محصول
پروفیل های نرمال کشویی

پروفیل های نرمال کشویی

مشاهده محصول
پروفیل‌های مشترک

پروفیل‌های مشترک

مشاهده محصول
پروفیل پنجره توری

پروفیل پنجره توری

مشاهده محصول
پروفیل های لیفت و اسلاید

پروفیل های لیفت و اسلاید

مشاهده محصول
پروفیل های ترمال بریک

پروفیل های ترمال بریک

مشاهده محصول
پروفیل آلومینیوم پارتیشن اداری

پروفیل آلومینیوم پارتیشن اداری

مشاهده محصول
پروفیل آلومینیوم نما

پروفیل آلومینیوم نما

مشاهده محصول
پروفیل آلومینیوم درب های کرکره ای

پروفیل آلومینیوم درب های کرکره ای

مشاهده محصول
پروفیل آلومینیوم نرده

پروفیل آلومینیوم نرده

مشاهده محصول
پروفیل آلومینیوم لوور

پروفیل آلومینیوم لوور

مشاهده محصول
یراق آلات

یراق آلات

مشاهده محصول

 

امروزه انواع پروفیل های آلومینیومی بسیار پرکاربرد است چرا که یکی از مهم ترین تولیدات در صنایع مختلف است.

هر سازه ای در دنیای امروز به یکی از انواع پروفیل های آلومینیومی نیاز دارد، چرا که خواص فلز آلومینیوم موجب محبوبیت و افزایش کارایی این سازخه ها می شود.

فلز آلومینیوم قابلیت این را دارد تا در بستر، صنایع مختلف مانند: درب، پنجره، نرده و … قرار بگیرد. فلز آلومینیوم معمولا در قالب پروفیل ساخته و پرداخته می شود، تا استفاده از آن آسان شود و در همه صنایع کاربرد داشته باشد.

ویژگی های پروفیل آلومینیومی

پروفیل آلومینیوم، دارای ویژگی های منحصر به فردی است که موجب محبوبت آن شده است، خصوصیاتی مانند:

  • خواص تبادل دمایی می تواند مصرف و اتلاف انرژی را تا حد زیادی پایین بیاورد.
  • استحکام و مقاومت پروفیل آلومینیوم یکی از بزرگترین نقاط قوت این فلز است.
  • به موجب واکنش پذیری کمی که با هوا دارد به سادگی زنگ نمی زند و دچار خوردگی نمی شود.
  • سبک و نرم
  • انعطاف پذیری بالا
  • قابلیت رنگ پذیری

پروفیل آلومینیومی لولایی

یکی از انواع پنجره های آلومینیومی، پنجره آلومینیومی لولایی است. در پروفیل آلومینیومی لولایی هیچ نوع عایق و اتصالاتی به منظور عایق کردن فریم و چهارچوب و ناحیه میانی استفاده نشده، و جنس پروفیل اصلی آن آلومینیوم است که به دلیل به کارگیری همین فلز سبک آلومینیوم جلوه زیبا و خاص در ساختمان شما نمایان می شود.

lolai
normal keshoi

پروفیل آلومینیومی نرمال کشویی

اگر هنگام ساخت پروفیل های آلومینیومی پنجره ها یا مقاطع اولیه آن ها از هیچگونه نوار پلی آمیدی به منظور عایق بندی استفاده نشود، محصول نهایی یک پروفیل آلومینیومی نرمال کشویی خواهد بود.


به منظور افزایش استحکام و مقاومت این پروفیل های آلومینیومی از ابزار و یراق آلات با کیفیت بالا استفاده می شود. اهمیت ابزار و یراق به کار رفته در تولید پروفیل آلومینیومی نرمال کشویی آنقدر زیاد است که می تواند بطور مستقیم بر کیفیت محصول نیز تاثیر بگذارد.

پروفیل آلومینیومی پنجره توری

در اغلب ساختمان ها به منظور جلوگیری از ورود حشرات موذی و حیوانات به داخل ساختمان از انواع مختلف توری برای درها و پنجره ها استفاده می شود.

به منظور سهولت استفاده از این توری ها، پروفیل های آلومینومی پنجره توری طراحی و ساخته شده است تا به این ترتیب هم از ورود حشرات جلوگیری شود و هم مانع از نفوذ گرد و غبار به داخل ساختمان شود.

به کمک این پروفیل های پنجره توری می توانید با خیال راحت از هوای آزاد لذت ببرید و دیگر نگران نفوذ حیوانات و حشرات به داخل منزل و محل کار خود نباشید

panjare tori
lift slide

پروفیل آلومینیومی  لیفت و اسلاید

پروفیل آلومینیومی لیفت و اسلاید، یک انتخاب عالی برای منازل مسکونی و محل کارهای کوچک است. باز کردن پنجره ها و حتی برخی درب ها ممکن است فضای زیادی را اشغال کند، از این رو صنعتگران این حوزه در پی ساخت پروفیل آلومینیومی لیفت و اسلاید برآمدند.

تا به کمک این درب و پنجره های لیفت کشویی هم فضای زیادی هنگام باز بودن این درها اشغال نشود و هم امکان افراد بتوانند از فضای بیررون منزل و هوای تازه لذت ببرند.

پروفیل آلومینیومی ترمال بریک

پنجره های دو جداره که مانع از ورود و خروج صدا می شوند به کمک ترمال بریکی که بین دو عنصر رسانایش قرار می گیرد مانع از ورود و خروج انرژی و هوا می شود. ازاین رو پروفیل ترمال بریک را سیستم عایق حرارتی می نامند.

پروفیل آلومینیومی ترمال بریک یک راه حل اقتصادی و بصرفه است که به ذخیره انرژی کمک بسیار زیادی می کند.

termal berik
partition edari

پروفیل آلومینیومی پارتیشن اداری

در فضاهای بزرگ ادارات به منظور افزایش کاربری از انواع مختلف پارتیشن استفاده می شود. این پارتیشن ها علاوه بر جدا کردن بخش های مختلف و ایجاد آرامش در محیط بخشی از طراحی دکوراسیون آن مجموعه به شمار می ایند.

مقاطع و پروفیل آلومینیومی پارتیشن اداری، مقطعی ثابت در طولی مشخص است که دیواره های متنوع ب متریال های مختلف را در خود جای می دهد و فضای مورد نظر را از سایر بخش ها تفکیک می کند.

پروفیل آلومینیومی نما

فلز آلومینیوم یک فلز با ویزگی های منحصر به فرد است که به دلیل سبکی، انعطاف پذیری، قابلیت رنگ پذیری، مقاومت به خوردگی و قابلیت بازیافت خود توانسته در معماری مدرن جایگاه ویژه ای پیدا کند؛

به همین منظور اغلب معماران مدرن از انواع پروفیل آلومینیومی نما در طراحی و ساخت نمای ساختمان های خود کمک می گیرند، چرا که پروفیل آلومینیوم نما طول عمر بیشتری نسبت به سایر انواع متریال مورد استفاده در نماها دارد.

nama
darb kerkeri

پروفیل آلومینیومی درب های کرکره ای

امنیت بالا و استحکام آلومینیوم در کنار ظاهر زیبایش موجب شده که این فلز به عنوان یک متریال خوب برای ساخت پروفیل درب های کرکره ای قرار بگیرد. درب های کرکره ای، از تعدادی پروفیل آلومینیوم که در یکدیگر جفت می شوند تشکیل شده است، که اصطلاحا به پروفیل آلومینیومی درب های کرکره ای تیغه می گویند.

پس از آن که این تیغه ها کنار هم قرار گرفتند، از طرفین نیز به وسیله ریل های آلومینیومی مهار می شوند، و موتور آن ها با توجه به ابعاد در انتخاب و در محل مورد نظر نصب می شود.

پروفیل آلومینیومی نرده یا پروفیل آلومینیومی هندریل

قطعا یکی از بهترین انتخاب در ساخت انواع نرده، هندریل و جان پناه استفاده از پروفیل آلومینیومی نرده یا همان پروفیل آلومینیومی هندریل است.

این پروفیل های آلومینیومی به دلیل مقاومت بالا و قابلیت رنگ پذیری خود، امروزه در ساخت نرده و هندریل های مکان های مختلف مانند: فرودگاه، هتل، بیمارستان و حتی ساختمان های تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار گرفته است.

nardei
pasar shishe

پروفیل آلومینیومی پاسار شیشه ای

نماهای شیشه ای پر طرفدار در معماری های مدرن، که از شیشه های سکوریت مستحکم و مقاوم در برابر ضربه ساخته می شوند به منظور فیکس ماندن نیازمند پروفیل های آلومینیومی منحصر به خود هستند، که به آن ها پروفیل آلومینیومی پاسار شیشه ای می گویند.

پروفیل آلومینومی پاسار شیشه ای، شیشه را از سه الی چهار جهت در بر می گیرد، و به همین دلیل مقامت شیشه در برابر شکستن و ضربه پذیری چندین برابر می شود.

پروفیل آلومینیومی لوور

پروفیل آلومینیومی لوور به گروهی از پروفیل ها گفته می شود که برای طراحی و ساخت نورگیرهای مختلف مورد توجه مهندسان معمار قرار گرفته است. این پروفیل های آلومینیومی لوور در اندازه ها و ابعاد مختلف قابلیت طراحی و اجرا را دارند. به همین جهت براینمای ساختمان ها و آبگیر ها بسیار محبوب شده اند.

پروفیل آلومینیومی لوور، علاوه بر ظاهر زیبای خود مانع از برخورد اشعه ی خورشید به داخل ساختمان ها می شود و از فرسودگی ساختمان ها جلوگیری می کند، در کنار این مقوله این پروفیل های لوور در تابستان نیز با خنک نگهداشتن ساختمان مانع از هدر رفتن انرژی می گردند.

loover

قیمت انواع پروفیل آلومینیومی

قیمت انواع پروفیل آلومینویمی به عوامل مختلفی بستگی دارد.

قیمت روز فلز آلومینیویم که در تولید ساخت انواع پروفیل ها نقش دارد، یکی از مهمترین عوامل تعیین کننده، قیمت انواع پروفیل آلومینیومی است.

علاوه بر این موضوع، نوع پروفیل آلومینیومی مورد نظر و مساحت آن نیز تعیین کننده قیمت انواع پروفیل های آلومینیومی می باشد.

پروفیل آلومینیومی را از کجا تهیه کنیم؟

درسا پلاس که فعالیت تخصصی خود در حیطه طراحی و ساخت انواع پروفیل آلومینیومی را از سال 1399 آغاز کرده است تا کنون توانسته در طراحی و تولید انواع مختلفی از پروفیل های آلومینیومی پیشتاز باشد.

این مجموعه با بکارگیری جدیدترین دستگاه ها و خطوط مختلف تولید پروفیل آلومینیومی همواره طیف گسترده ای از محصولات و پروفیل های آلومینیومی را طراحی و تولید کرده است.

شما می توانید برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در درسا پلاس تماس بگیرید.