ایمیل : info@dorsaplusprofile.com
شماره تماس : 09122012776

مقاطع ساختمانی

خانه    مقاطع ساختمانی
 1. 1 – تولید انواع قوطی ها از سایز ۱×۱الی ۲۰×۲۰سانتیمتر
 2. 2 – زهوار و ناودانی ها سپری و دماغه ها در سایز های مختلف و خاص
 3. 3 – مقاطع درب پنجره دو جداره و سه جداره نرمال و ترمال بریک جدید و بروز اروپایی با طراحی های فلت و سیستم های لیفت اند اسلایدینگ
 4. 4 – سیستم های توری ثابت و پلیسه با تنوع بالا از لحاظ قالبی وشکل هندسی
Dorsa Catalogue1
Dorsa Catalogue2
Dorsa Catalogue3
Dorsa Catalogue4

یکی از موارد پر کاربرد در ساخت و ساز، مقاطع پروفیل آلومینیومی ساختمانی است. زمانی که شما به این محصول نیاز داشته باشید با متخصصان و کارشناسان مربوطه مشورت کرده و آن ها طبق نیازی که شما دارید محصول مورد نظرتان را طراحی می کنند. اگر به دنبال یک شرکت تولید کننده این محصول می گردید و می خواهید با اطمینان کامل خرید خود را انجام دهید، جای درستی آمده اید. در این مقاله می خواهیم بهترین تولید کننده این محصول را به شما معرفی نماییم.

مقاطع پروفیل آلومینیومی چیست؟

ما از فلز ها در صنایع مختلف استفاده های زیادی می کنیم زیرا با توجه به نوع فلز و ویژگی های خاصی که دارد، کاربرد های آن نیز متفاوت خواهد بود. در این میان ما با استفاده از آلومینیوم در صنایع مختلف از جمله ساختمان سازی فواید زیادی را از آن به دست می آوریم. یکی از کاربرد های آن، ساخت مقاطع پروفیل آلومینیومی می باشد. اگر نمی دانید پروفیل یا مقاطع به چه معنا هستند در پاسخ می توانیم بگوییم که از نظر لغت پروفیل به معنای ثابت بودن یک مقطع در طول مشخصی می باشد که در ساخت درب و پنجره و … مورد استفاده قرار می گیرد. ما در شرکت درسا پلاس با توجهی که بر ویژگی های این فلز پر کاربرد داریم، برای شما پروفیل هایی را تولید می کنیم که به نیاز شما در مسائل ساختمانی پاسخ بدهد و با کیفیت خیلی خوبی که دارد، راندمان کار شما را بالا ببرد. اگر در زمینه ساخت و ساز فعالیت دارید می توانید از مقاطع آلومینیومی شرکت ما استفاده کنید و بابت کیفیت آن صد در صد مطمئن باشید.

کاربرد آلومینیوم در ساخت پروفیل یا مقطع ساختمانی

یکی از مصالحی که کاربرد زیادی در ساختمان سازی دارد، پروفیل یا مقاطع آلومینیومی می باشد. ما در درسا پلاس با تولید مقاطع آلومینیومی هم بر زیبایی ساختمان های شما تاثیر مثبت می گذاریم و هم آن که دوام و استحکام نمای ساختمان را افزایش می دهیم. علاوه بر این ها، از آن جایی که آلومینیوم فلزی سبک است استفاده از آن در ساختمان، باعث کاهش وزن سازه می شود.

ما سعی می کنیم با تولید مقاطع آلومینیومی متناسب با نیاز شما، ساختمان تان را عایق بندی کنیم تا با محافظت و مقاومت در برابر سرما و گرما، هزینه های مصرف انرژی در ساختمان را تا حد قابل توجهی کاهش دهیم. اگر شما به کیفیت، زیبایی، استحکام، عایق بندی و … سازه خود اهمیت زیادی می دهید بهتر است فرصت را از دست ندهید و با کارشناسان ما در درسا پلاس تماس گرفته و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

مقاطع پروفیل آلومینیومی را چگونه تولید می کنیم؟

ما در درسا پلاس مقاطع پروفیل آلومینیومی ساختمانی را در طی مراحل مشخصی تولید می شوند. برای تولید این محصول، ابتدا قالب اکستروژن را طراحی می کنیم. بعد از طراحی قالب ها، سطح، مقطع و ابعاد را به صورت دقیق مشخص می کنیم. سپس مرحله تولید پروفیل آلومینیومی شروع می شود. بعد از آن که مقاطع ساخته شدند، ما یک سری پروفیل آلومینیومی خام در اختیار داریم که باید مراحل بعدی را طی کند. در مراحل بعدی پوشش دهی و رنگ آمیزی مقاطع آلومینیومی طبق درخواست و سفارش شما انجام می شود. اکنون مقاطع آلومینیومی مورد نظر شما آماده شده اند حالا با بسته بندی آن ها، سفارشات شما را ارسال می کنیم.

ما با دستگاه های مجهز و پیشرفته ای که داریم مقاطع و پروفیل هایی تولید می کنیم که در بالاترین سطح کیفی قرار دارند و با استفاده از آن ها در ساختمان، بر کیفیت سازه نیز تاثیر گذار هستند. پس با اطمینان کامل می توانید سفارشات خود را به مجموعه ما بسپارید.

7 مزیت مهم مقاطع پروفیل آلومینیومی ساختمانی

همانطور که گفتیم آلومینیوم یک فلز بسیار مفید است که می توان در موارد بسیاری از آن استفاده کرد. اما به کار بردن مقاطع پروفیل آلومینیومی در ساختمان چه مزیت هایی دارد؟ چرا ما پروفیل آلومینیومی ساختمانی تولید می کنیم؟ در ادامه به این موارد می پردازیم.

 1. استحکام و مقاومت مقاطع آلومینیومی تولید شده در درسا پلاس بالا است به همین دلیل استفاده از آن ها در ساختمان باعث دوام سازه می شود.
 2. فلز آلومینیوم وزن کمی دارد از همین رو ما با ساخت مقاطع آلومینیومی و با به کار بردن آن ها در ساختمان، وزن سازه شما را کاهش می دهیم.
 3. خاصیت مهم دیگر آلومینیوم این است که ضد خوردگی است و در برابر شرایط مختلف آب و هوایی می تواند مقاومت بسیار بالایی داشته باشد در نتیجه شما عزیزان در هر منطقه ای که قرار دارید می توانید از مقاطع آلومینیومی شرکت ما با اطمینان کامل استفاده کنید.
 4. انعطاف پذیری مقاطع آلومینیومی زیاد است و با خاصیت رنگ پذیری خوبی که دارد متناسب با سایر اجزاء ساختمان می توانید آن را سفارش دهید تا همه قسمت های دکوراسیون شما از نظر رنگ با هم هماهنگ باشند. ما با در نظر داشتن این ویژگی بسیار عالی، مقاطع آلومینیومی متنوعی برای شما تولید می کنیم.
 5. مقاطع پروفیل آلومینیومی ساختمانی در برابر سرما و گرما عایق هستند. مجموعه ما به فکر کم شدن هزینه های شما در بخش انرژی است و با ساخت محصولی شما را در صرفه جویی انرژی کمک می کند. شما با استفاده از این مقاطع آلومینیومی در سازه خود، می توانید در مصرف انرژی صرفه جویی کنید و هزینه هایتان را کاهش دهید.
 6. ما با تولید مقاطع آلومینیومی می خواهیم از نظر ظاهری، شما ساختمانی شیک و زیبا داشته باشید و توجه افراد را به ساختمان خود جلب نمایید.
 7. یکی از مزیت های خیلی مهم فلز آلومینیوم که ما را ترغیب به استفاده از آن کرده، غیر قابل اشتعال بودن آن است به همین دلیل با استفاده از مقاطع آلومینیومی امنیت ساختمان خود را بالا می برید.

با توجه به مزیت های مهمی که برای مقاطع پروفیل آلومینیومی ساختمانی ذکر کردیم، اکنون می دانید که استفاده از آن ها تا چد اندازه به سود شما خواهد بود. البته باید از شرکتی این محصول را خریداری نمایید که کیفیت پروفیل ها را تضمین می کند. از همین رو شرکت ما یعنی درسا پلاس با متخصصین با تجربه ای که دارد پروفیل و مقاطعی با کیفیت و متناسب با نیاز شما طراحی و تولید می کند زیرا هدف ما رضایت شما مشتری عزیز می باشد.

پروفیل درب و پنجره آلومینیومی درسا پلاس

یکی از موارد پر کاربرد آلومینیوم در ساختمان ها، ساخت پروفیل درب و پنجره است. اگر توجه کرده باشید امروزه در خانه های مدرن و به روز استفاده از درب و پنجره های دو جداره یا سه جداره کاربرد دارد که برای پروفیل و مقاطع آن ها از آلومینیوم استفاده می شود. ظرافت و جذابیتی که این فلز مهم دارد باعث می شود خانه های شما زیبا و شیک شوند. شما می توانید با سفارش مقاطع آلومینیومی با طرح و رنگ دلخواهتان، درب و پنجره های منزل تان را با سایر اجزاء دکوراسیون خانه خود هماهنگ نمایید و زیبایی آن را چندین برابر کنید.

علاوه بر این ها با استفاده از این نوع پروفیل می توانید در تابستان خانه ای خنک و در زمستان خانه ای گرم داشته باشید زیرا این فلز عایق خوبی در برابر گرما و سرما می باشد. در این صورت مصرف انرژی را کنترل خواهید کرد و هزینه هایتان را کاهش می دهید. علاه بر این، وزن سبک و مقاومت خوبی که این نوع پروفیل ها دارند، استفاده از آن را در شرایط مختلف آب و هوایی آسان کرده است. ما با تولید مقاطع آلومینیومی مناسب برای درب و پنجره، خانه هایی زیبا، مدرن، مقاوم، عایق در برابر حرارت و … برای شما می سازیم.

طراحی مقاطع پروفیل آلومینیومی

ممکن است شما پروفیل و مقاطع با قالب های خاصی را مد نظر داشته باشید. نگران نباشید. کارشناسان و متخصصان ما در درسا پلاس ابتدا با ثبت درخواست شما و بررسی تمامی جوانب سعی می کنند بهترین طراحی را برای مقاطع پروفیل آلومینیومی مورد نیاز شما انجام دهند. در این صورت سفارش شما دقیقا مطابق با آن چیزی که احتیاج دارید خواهد بود. مجموعه ما می تواند به کمک قالب های پیشرفته، فناوری های مدرن در زمینه اکستروژن و … مقاطع آلومینیومی پیچیده را تولید کند. در نتیجه فقط کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید تا با کسب اطلاعات بیشتر بتوانیم هر آن چه که شما نیاز دارید را طراحی و تولید نماییم.

تولید انواع مقاطع پروفیل آلومینیومی در درسا پلاس

ما به عنوان یک شرکت تولید کننده انواع مقاطع پروفیل آلومینیومی سعی می کنیم با متخصصان، مواد اولیه مرغوب و تجهیزات پیشرفته ای که داریم نیاز و خواسته شما را در این زمینه برطرف نماییم. ما وظیفه خود می دانیم که بهترین مقاطع آلومینیومی ساختمانی را برای شما تولید کنیم تا شما عزیزان بتوانید سازه هایی محکم و با دوام و مطمئن بسازید. مجموعه ما در نظر دارد با تولید پروفیل های آلومینیومی پیچیده تر، کارکرد ها و عملکرد های متنوعی را از آن به دست بیاورد تا با سفارش و خرید این پروفیل ها تمامی انتظارات شما را در این زمینه بر آورده سازد. به همین دلیل است که می گوییم تلاش ما کسب رضایت شما است.

شما می توانید ساخت هر نوع طراحی پیچیده ای که برای مقاطع آلومینیومی در نظر دارید با هر نوع طرح و رنگی را به شرکت ما بسپارید و محصولی با کیفیت بالا را تحویل بگیرید.

افزایش نیاز کشور به مقاطع پروفیل آلومینیومی ساختمانی

امروزه شاهد این هستیم که کشور پیشرفت هایی را در زمینه صنعت و ساخت و ساز داشته است. این مسئله باعث می شود نیاز کشور به مصالح ساختمانی از جمله مقاطع آلومینیومی افزایش یابد. مجموعه ما با در نظر داشتن این مسئله سعی می کند با تولید پروفیل های آلومینیومی به نیاز کشور در این زمینه پاسخ دهد. به همین دلیل شما می توانید طبق نیازی که دارید، محصول مورد نظرتان را به شرکت ما سفارش دهید تا ما با طراحی های پیشرفته ای که داریم پروفیل های آلومینیومی با کیفیتی در اختیار شما قرار دهیم.

مقاطع پروفیل آلومینیومی؛ دوستدار محیط زیست

فلز آلومینیوم قابلیت بازیافت دارد در نتیجه بعد از استفاده می توان دوباره آن را به چرخه تولید و مصرف باز گرداند. با این کار محیط زیست را از انباشت زباله حفظ می کنیم و از مصرف ذخایر آلومینیوم کشور نیز تا حد قابل توجهی می کاهیم. در صورتی که به فکر محیط زیست خود هستید می توانید با اطمینان کامل از این محصول استفاده کرده و ذخایر را برای آیندگان حفظ نمایید. درسا پلاس با استفاده از فلز آلومینیوم در محصولات خود به فکر حفظ محیط زیست برای نسل آینده هم می باشد.

همانطور که گفتیم شرکت ما تمام تلاش خود را می کند بهترین مقاطع پروفیل آلومینیومی ساختمانی را تولید کند تا با پاسخ به نیاز شما در این زمینه، در تولید ساختمان هایی با کیفیت و مستحکم، سهیم باشد. پس فرصت را از دست ندهید و هر چه سریع تر با کارشناسان ما تماس بگیرید تا اطلاعات کامل را در اختیارتان قرار دهند.