ایمیل : info@dorsaplusprofile.com
شماره تماس : 09122012776

مقاطع صنعتی

خانه    مقاطع صنعتی
 1. 1 – مقاطع وابسته به کشاورزی مقاطع
 2. 2 – قفسه های جدید تولید قارچ از کشور هلند
 3. 3 – مقاطع گلخانه ای
 4. 4 – مقاطع وابسته به صنعت برق
 5. 5 – هد سینک ها
 6. 6 – والواشر ها نو پردازی نمای ساختمان
 7. 7 – سیتم های خنک کن تابلو های برقی و…
 8. 8 – صنایع ماشین سازی صنعتی و دستگاهای بسته بندی مقاطع خاص
اگر شما در زمینه صنعت فعالیت دارید به احتمال زیاد به نام مقاطع آلومینیومی صنعتی برخورد داشته اید. این نوع پروفیل ها بسیار پر کاربرد هستند و با ویژگی هایی که دارند می توانند به نیاز شما به درستی پاسخ بدهند. در صورتی که به دنبال یک شرکت تولید کننده پروفیل آلومینیومی صنعتی می گردید بهتر است ادامه این مقاله را مطالعه کنید زیرا قصد داریم بهترین شرکت تولید کننده این مقاطع یعنی درسا پلاس را به شما معرفی نماییم.

چگونگی تولید مقاطع آلومینیومی صنعتی در درسا پلاس

تیم متخصص ما ابتدا نیاز شما مشتریان عزیز را بررسی می کنند تا بتوانند دقیقا مطابق با درخواست شما پروفیل ها را طراحی و تولید نمایند. بعد از آن که طراحی ها انجام شد نوبت به ثبت نقشه و تایید آن می رسد تا بر اساس آن بتوانند قالب اکستروژن، قالب آلومینیوم و سپس مقاطع آلومینیومی را تولید نمایند. پروفیل هایی که از جنس فلز و تیتانیوم هستند فقط در چند پروفیل استاندارد محدود هستند اما ما با استفاده از آلومینیوم می توانیم اشکال پیچیده ای را اکسترود نماییم به همین دلیل می توانیم به درخواست های مختلف شما پاسخ بدهیم. برای تولید و طراحی مقاطع آلومینیومی به احتمال زیاد ایده های فراوانی وجود دارد اما تیم متخصص ما می دانند که برای آن که پروفیل هایی با کیفیت و بی عیب و نقص تولید کنند باید نکات تخصصی آن را توجه نمایند.

مقاطع آلومینیوم صنعتی در چه مواردی کاربرد دارند؟

از پروفیل یا مقاطع آلومینیومی استفاده های زیادی در صنعت می شود. ما با توجه به خصوصیات این نوع پروفیل ها با توجه به سختی و کیفیتی که دارند در کنار سایر ویژگی های آن ها مانند رسانا بودن، از آن ها برای استفاده در صنایع مختلف مقاطع و پروفیل هایی تولید می کنیم. به عنوان مثال شما می توانید از این پروفیل ها در کابینت، مبلمان، تهویه کننده های هوا، هیت سینک ها، سیستم های کانالی کابل ها و … استفاده کنید. متخصصین و طراحان ما در درسا پلاس با توجه به درخواست شما اقدام به تولید مقاطع آلومینیومی می کنند تا دقیقا متناسب با صنعتی که شما در آن فعالیت دارید این وسیله را تولید نمایند.

کاربرد پروفیل آلومینیومی صنعتی در هوا و فضا

همانطور که گفتیم از پروفیل آلومینیومی صنعتی در موارد بسیاری استفاده می شود. استفاده از مقاطع آلومینیومی صنعتی در هوا و فضا انتخاب مناسبی می باشد و دلیل آن ویژگی های خوبی است که آلومینیوم دارد. به عنوان مثال می توان گفت که آلومینیوم وزن بسیار کمی نسبت به سایر فلزات دارد و زمانی که از آن در ساخت هواپیما استفاده می شود باعث کاهش وزن آن می شود در نتیجه می توان مسافران و وسایل بیشتری را حمل و نقل کرد و از مصرف سوخت بیشتر نیز جلوگیری نمود. به همین دلیل در صورتی که شما نیاز به این قطعات در صنعت هوا و فضا دارید می توانید به شرکت ما اعتماد کنید.

استفاده از مقاطع آلومینیومی صنعتی در  کشتیرانی

مقاطع آلومینیومی ویژگی های منحصر بفردی دارند. به عنوان مثال در برابر خوردگی در آب شیرین و شور مقاومت بسیار بالایی دارند. با اطلاع از این ویژگی ها ما به تولید پروفیل هایی اقدام کرده ایم که نیاز شما را در صنعت کشتیرانی بر آورده می کند و از تعویض قطعات کشتی در فواصل زمانی کم شما را بی نیاز خواهد کرد. همچنین با استفاده از روش های پوشش سطحی از جمله پوشش پودری و آنودایز، مقاومت این پروفیل های صنعتی را در برابر خوردگی تا میزان بیشتری، افزایش خواهیم داد.

استفاده از مقاطع آلومینیومی صنعتی در ساخت درب و پنجره

ما با ساخت پروفیل های مناسب برای ساخت درب و پنجره، امنیت و زیبایی را به منازل شما هدیه می دهیم. علاوه بر این ها، با استفاده از این نوع پنجره شما شاهد کاهش هزینه ها در مصرف انرژی خواهید بود زیرا ا توجه به عایق بودن این فلز در برابر سرما و گرما، در فصول تابستان و زمستان می توانید با آرامش و سلامتی کامل در منزل تان استراحت نمایید. همچنین در هنگام آتش سوزی نگران شعله ور شدن آن و آسیب به درب و پنجره هایی که دارید نخواهید بود زیرا آلومینیوم غیر قابل اشتعال است و با تولید نکردن دود سمی در حرارت های بالا، خطر و آسیبی به شما و خانواده تان وارد نخواهد کرد.

ویژگی های مهم مقاطع آلومینیومی صنعتی

همانطور که تاکنون متوجه شدید مقاطع آلومینیومی ویژگی ها و خصوصیات مهمی دارند به همین دلیل در ادامه به چند مورد از مهم ترین آن ها می پردازیم.
 1. 1- آلومینیوم سبک است به همین دلیل مقاطع ساخته شده از آن وزن کمی دارند. با تولید این مقاطع ما بهره وری صنعت شما را افزایش خواهیم داد.
 2. 2- مقاطع آلومینیومی مقاومت بالایی در برابر خوردگی دارند. ما با استفاده از خصوصیت آلومینیوم و بررسی نیاز شما، پروفیل هایی تولید می کنیم که برای شرایط کاری شما مناسب باشد و عمر دستگاه های شما را افزایش دهد.
 3. 3- جالب است بدانید که آلومینیوم 2 برابر مس رسانا است به همین دلیل پروفیل های آلومینیومی رسانای الکتریکی هستند. تیم ما با اطلاع از این خاصیت آلومینیوم، پروفیل هایی تولید می کنند که برای اتصالات برقی، چراغ های خطی و قاب های انرژی خورشیدی بسیار مناسب می باشند. شما می توانید برای روشنایی زیر نیمکت، روشنایی فضای باز شهری، روشنایی راهرو و … از پروفیل های آلومینیومی چراغ های خطی که در مجموعه ما تولید می شوند استفاده نمایید.
 4. 4- از آن جایی که آلومینیوم غیر قابل اشتعال است ما با تولید مقاطع آلومینیومی، امنیت بسیار بالایی را از این جهت در صنایع شما فراهم می کنیم. در صورتی که آتش سوزی رخ دهد، این پروفیل ها به گسترش آن کمک نمی کنند و در دماهای بالا دود سمی تولید نخواهند کرد. در نتیجه امنیت محیط کار شما و مشتریان تان را فراهم می کنند.
 5. 5- مقاطع آلومینیومی که ما تولید می کنیم  عایق بندی مناسبی در برابر گرما و سرما دارند در نتیجه با انتخاب و خرید این محصول از شرکت ما می توانید تا حد قابل توجهی مصرف انرژی و سپس هزینه هایتان را کاهش دهید.
 6. 6- ما با تولید مقاطع آلومینیومی به محیط زیست هم کمک می کنیم زیرا این فلز قابلیت بازیافت دارد و بعد از بازیافت خصوصیات و کیفیت آن بدون هیچ گونه آسیبی حفظ خواهد شد. همین ویژگی باعث شده این فلز یکی از سبزترین فلزات در صنعت باشد.

تولید مقاطع آلومینیومی متناسب با نیاز شما

شرکت ما از مجموعه ای متشکل از افراد متخصص و با تجربه است که برای تولید پروفیل ها دقت بسیار زیادی را به کار می گیرند. متخصصین ما با بررسی درخواست شما سعی می کنند مقاطع آلومینیومی با کیفیتی تولید کنند. همچنین قبل از طراحی به سلیقه شما نیز توجه دارند زیرا ممکن است شما طرح و رنگ خاصی مد نظرتان باشد و بخواهید آن ها را متناسب با قسمت های دیگری که در اختیار دارید هماهنگ کنید. در این صورت به خاطر ویژگی رنگ پذیری بالایی که آلومینیوم دارد، ما محصول مورد پسند شما را تولید خواهیم کرد زیرا رضایت شما بیش از هر چیز دیگری هدف شرکت ما می باشد.

تولید انواع پروفیل های آلومینیومی کاربردی صنعتی در درسا پلاس

در صنایع مختلف می توانید از این نوع پروفیل های با کیفیت استفاده نمایید فقط کافی است که با ما تماس گرفته و محصول مورد نظرتان را سفارش دهید. در ادامه به برخی از تولیدات شرکت مان می پردازیم.
 • تولید پروفیل شیاردار مهندسی که در ساخت و تولید انواع میزهای صنعتی و کانوایر و … مورد استفاده قرار می گیرد.
 • تولید یراق آلات کابینت
 • تولید پروفیل چراغ خطی
 • تولید سردخانه و یخچال صنعتی
 • تولید مقاطع آلومینیومی مناسب برای داربست معلق یا کلایمر
 • تولید پروفیل آلومینیومی که در ساخت لوازم خانگی مورد نیاز است.
 • تولید هیت سینک آلومینیومی که در دستگاه های الکترونیکی کار خنک کننده را ایفا می کنند. این وسیله بر اساس مقاومت حرارتی که دارد، انواع گوناگونی را شامل می شود.
با مطالعه این مقاله اکنون می دانید که مجموعه درساپلاس با تولید مقاطع آلومینیومی صنعتی متناسب با درخواست و نیازی که شما دارید، یکی از بهترین ها در این عرصه است. پس فرصت را از دست ندهید و با تماس با کارشناسان ما اطلاعات لازم را در این زمینه به دست آورید.