ایمیل : info@dorsaplusprofile.com
شماره تماس : 09122012776

پروفیل آلومینیوم نما

خانه    پروفیل آلومینیوم نما

پروفیل آلومینیوم نما

حضور معماری مدرن موجب شده که از پروفیل آلومینیوم نما، در طراحی و ساخت نمای ساختمان ها استفاده ی زیادی شود. پروفیل آلومینیوم نما را می توانیم، برای سطح مقطع های مختلف استفاده کنیم، از همین رو این پروفیل ها بسیار مورد توجه سازندگان و معماران قرار گرفته اند. در ادامه به بررسی سایر ویژگی های پروفیل آلومینیومی نما می پردازیم.

چرا باید از پروفیل آلومینیومی نما استفاده کرد؟

فلز آلومینیوم دارای ویژگی های منحصر به خودش است، آلومینیوم به عنوان یک فلز سبک مقاومت بالایی از خود در برابر شرایط نامساعد و خوردگی نشان می دهد.

همچنین فلز آلومینیوم اکسترود پذیر است. این فلز در طی عملیات اکستروژن بیلت آلومینیوم به پروفیل آلومینیوم تبدیل می شود.

تنوع رنگ و زیبایی پروفیل آلومینیوم نما

اگر در پی خرید پروفیل آلومینیوم نما هستید، خوب است این نکته را بدانید که پروفیل آلومینیوم قابلیت رنگ پذیری بالایی دارد، یعنی می توانید این پروفیل را در رنگ های مختلف خریداری کنید. این امر موجب افزایش جذابیت و زیبایی و خاص بودن پروفیل آلومینیومی نما می شود.

یکی از رنگ های مورد استفاده در پروفیل های آلومینومی نما، رنگ های الکترواستاتیکی است. همچنین می توان از آنادایز به عنوان پوشش برای پروفیل های آلومینیومی نما استفاده کرد.

پروفیل آلومینیوم نما در طراحی های مدرن

معماری مدرن همواره در راستای نوآوری و خلاقیت قدم بر می دارد، پروفیل آلومینیوم نما به دلیل اینکه قابلیت طراحی و تولید در طرح ها و رنگ های مختلف را دارد؛ بی شک بهترین انتخاب برای معماران مدرن به شمار می آید. از این رو معماران، از پروفیل کرتین وال و پروفیل آلومینیومی نما استفاده می کنند. این پروفیل ها در ساختمان های نما شیشه ای بسیار کاربرد دارند.

ویژگی پروفیل آلومینیومی نما

آنچه پروفیل آلومینیومی نما را متمایز کرده است، بی شک ویژگی های منحصر به فردی است که این پروفیل آلومینیومی دارد. از ویژگی های پروفیل آلومینیومی نما می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

مقاومت به خوردگی:

فلز آلومینیوم به دلیل مقاومت بالایی که در برابر خوردگی دارد، در مقایسه با سایر فلزات از جمله فولاد بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است. همین ویژگی دلیل اصلی کارا بودن روفیل آلومینیومی در نما است، چرا که در برابر عوامل جوی مانند باران، برف، تغییرات دما مقاومت بیشتری دارد و عمر مفید بالاتری دارد.

شکل پذیری راحت:

از آنجایی که آلومینیوم قابلیت شکل دهی، خمیدگی و برش پذیری خوبی دارد، این فلز به عنوان یک متریال خوب در تولید پروفیل آلومینیومی نما پر کاربرد می باشد. این قابلیت به طراحان اجازه می دهد تا از خلاقیت خود استفاده کنند و به پروژه های خود روحی تازه ببخشند.

سبکی:

آلومینیوم یک فلز سبک است که بخاطر وزن کمی که دارد، موجب می شود که ساختمان ها بار اضافی کمتری را در کنار دیگر عناصر تحمل کنند. پروفیل آلومینیومی نما برای ساختمان های بلند می تواند بسیار کاربردی باشد.

ماندگاری رنگ:

قابلیت رنگ پذیری و پوشش خوب فلز آلومینیوم، این فلز را در تولید پروفیل آلومینیومی نما برای ساختمان ها بسیار پرکاربرد کرده است.

 

قابلیت بازیافت:

فلز آلومینیوم، از جمله فلزات قابل بازیافت است، این مسئله موجب بهبود بخشیدن به چرخه طبیعت و جلوگیری از آسیب رسیدن به منابع طبیعی می شود.

قیمت پروفیل آلومینیوم نما

پروفیل آلومینیوم نما، با وجود تنوع بالایی که دارد با قیمت های متنوعی نیز عرضه می شود.

قیمت نهایی این محصول همواره دستخوش کیفیت و کارایی و دیگر عوامل مانند: تورم و شرایط اقتصادی می باشد.

جدای از موارد ذکر شده، نوع پوشش پروفیل آلومینیوم نما، ابعاد و اندازه این محصول می تواند در قیمت گذاری آن تاثیرگذار باشد.

تولیدکننده پروفیل آلومینیوم نما

به خاطر داشته باشید که تولید پروفیل آلومینیومی نما، نیازمند دانش و تخصص و برخورداری از دقت و ظرافت در کار سازنده است، درسا پلاس به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پروفیل آلومینیومی در کرج توانسته، همواره به دلیل کیفیت بالای محصولات خود از جمله پرچمداران تولید پروفیل آلومینیومی نما در ایران باشد.

مجموعه درساپلاس با افتخار اعلام می کند، که به واسطه سال ها تجربه و تخصص خود توانسته به کمک بروز ترین دستگاه ها و تجهیزات پروفیل آلومینیومی با کیفیت را برای شما طراحی و تولید کند.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر می توانید با گروه مشاوران ما در درساپلاس تماس بگیرید.